Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 29.03.2012, 07:59
Lysy napisał(a):Wyświetl post
.....
Zwolnienie Moskala wyjdzie klubowi i samemu trenerowi na dobre. Pan Kazimierz musi się sporo nauczyć, a szkoda by cierpiała na tym Wisła. Może kiedyś znajdzie jakiś mniejszy klubik, walczący o mniejsze cele w którym będzie mógł rozwinąć skrzydła i uczyć się na błędach, niczym Adaś Nawałka w Sandecji czy w Jadze.
Tymczasem inni trenerzy z niezbyt okazałym CV będą nabierać doświadczeń na Wiśle. Tylko się będzie nazywało, że klub próbuje. Sztuka dla sztuki. Pozorowanie działań.
Albo oni tacy durni na górze.
Nadal nie oceniam pracy Probierza definitywnie, bo za krótko. Tak jak nie da się rzetelnie ocenić pracy Kazia Moskala.
Nadal jednak twierdzę, że zmiana była bez sensu bo Probierz nie jest z racji doświadczenia i osiągnięć na tyle lepszym i pewniejszym trenerem od Moskala, żeby był sens odbierać Kaziowi możliwość sprawdzenia się.
Odpowiedz cytując