Lysy napisał(a):

Zwolnienie Moskala wyjdzie klubowi i samemu trenerowi na dobre. Pan Kazimierz musi się sporo nauczyć, a szkoda by cierpiała na tym Wisła. Może kiedyś znajdzie jakiś mniejszy klubik, walczący o mniejsze cele w którym będzie mógł rozwinąć skrzydła i uczyć się na błędach, niczym Adaś Nawałka w Sandecji czy w Jadze.
|
Mi się tak wydaje że zatrudnienie Probierza wyjdzie klubowi gorzej niż moglibyśmy przypuszczać a już porównując zostanie Moskala a przyjście Probierza...kompletnie idiotyczny ruch który w wyobraźni tego co to wymyślił , miał chyba tylko zwiększyć ilość publiki na R22.Generalnie kolejny 'eksperyment wykonany lecz niestety nieudany'