Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18258
Stary 28.03.2012, 12:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w końcu rosądek wraca w tym temacie, i nie ma już debilnego podniecania się byle zaciągiem. Te wszystkie Kirmy, Nunezy, Bunoze i inne Genkovy są nam tak potrzebne jak grad. Kupę kosztują a w zamian nie dają czegoś , czego nie może dać byle polski ligowiec.
Dlatego denerwuje mnie na tym forum, że wiślacką młodzież się jedzie zaledwie po jednym, dwóch występach (bo tyle meczów pod rząd zazwyczaj może zagrać nasza młodzież), a jak nasi stanieri, albo "byłe gwiazdy Ekstraklasy" zawodzą w wielu meczach to woli się, aby to oni grali.

W czym Bunoza i Chavez są lepsi od Czekaja? Czekaj głupio zebrał dwie czerwone kartki w ostatnim czasie, z czego tylko jedna obciąża jego konto w pełni. Płaci tak zwane frycowe. To jego pierwszy sezon na tym poziomie. Marcelo też pierwsze mecze u nas nie grał jak profesor. Dla mnie jeżeli nie ma zbyt wielkiej różnicy między Chavezem, Bunozą, a naszym wychowankiem Czekajem to powinien grać ten ostatni. Ponieważ jest wychowankiem, a także jest młodszy odpowiednio o 8 i o 4 lata.

Nasza młodzież nie ma takiego ogrania jak tamte gwiazdy. Dopiero wchodzą do seniorskiej piłki. Jak mają się prawidłowo rozwijać jak większość nie jest wypożyczana, albo jest wypożyczana za późno. Tu nawet nie chodzi o to, że nie dostają szans w pierwszym zespole. Grają do 21. roku życia w Młodej Ekstraklasie. Potem dla większości jest już za późno. Czemu taki Burliga nigdy nie dostał poważnej szansy? Wypożyczono go zdecydowanie za późno. Co ma zawodnik pokazać, aby takową szansę dostać? Jako pomocnik był liderem strzelców MESA z 13 bramkami. Czy to nie była podstawa, aby go wypróbować? Co trzeba zrobić, aby dostać prawdziwą szansę w pierwszym zespole?

Ile meczów Garguła grał na naprawdę słabym poziomie, a ile meczów w ogóle do rozegrania dostał taki Brud, czy wcześniej Mączyński.

Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Szewczyk nie jest podany w tej piątce, bo on już jest w I zespole, podobnie jak Brud.
dobry ruch ze strony Probierza. mam wielką nadzieję, że coś pograją młodzi i że w każdym meczu przynajmniej po jednym z nich zobaczymy. jeśli bym miał powiedzieć, że kogoś brakuje, to na pewno bym się jeszcze zastanowił nad Markiem Masiudą (pozycja ta co Bruda, a podobno o wiele większy potencjał niż jego) i ewentualnie Karłowiczem i Czapą.
A jak się prezentuje ten wypożyczony z Warty Rojewski?
Odpowiedz cytując