Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8199
Stary 27.03.2012, 20:55
bojantsw napisał(a):Wyświetl post
dzisiaj spotkałem się z takim "problemem":
mam karnet na G, na mecz z Legią przyjeżdża do mnie kilka osób nie majacych karnetu.....chcialem kupić bilet na E tak żeby z nimi siedzieć......niestety Pani powiedziala że jak mam karnet to nie moge kupic biletu pojedynczego.....troche tego nie rozumiem , bo mając karnet chcę jeszcze DODATKOWO ponieść koszty i kupić bilet, a więc zasilić klubową kasę a tu lipa........
Popieraliście działania Donalda... to teraz macie
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując