Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19805
Stary 27.03.2012, 19:40
ziz99 napisał(a):Wyświetl post

Dziwie się, że którykolwiek z myślących trenerów chce jeszcze rozmawiać z Wojciechowskim.
A o "fakcie medialnym" z zatrudnianiem Bednarza to już zdążyłeś zapomnieć ?

A mówiąc serio to bardzo podoba mi się postawa Pana Wojciechowskiego i od dawna kibicuję jego sposobowi budowania klubu. Równie mocno żałuję, że nie chcą się spełnić pojawiające się plotki o kupnie przez niego innego warszawskiego zespołu - Legii. Naprawdę radość musiałaby rozpierać każdego krakusa patrzącego na starania, wyrzeczenia i wypłacane kolejne miliony w drodze do upragnionego mistrzostwa.
Z równym uwielbieniem patrzę jeszcze na Pana profesora Filipiaka żałując, ze nie dał dokończyć swojej pracy Panu trenerowi Majewskiemu. Ich syzyfowa praca bardzo poprawia mi nastrój.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując