ziz99 napisał(a):

Dziwie się, że którykolwiek z myślących trenerów chce jeszcze rozmawiać z Wojciechowskim.
|
A o "fakcie medialnym" z zatrudnianiem Bednarza to już zdążyłeś zapomnieć ?
A mówiąc serio to bardzo podoba mi się postawa Pana Wojciechowskiego i od dawna kibicuję jego sposobowi budowania klubu. Równie mocno żałuję, że nie chcą się spełnić pojawiające się plotki o kupnie przez niego innego warszawskiego zespołu - Legii. Naprawdę radość musiałaby rozpierać każdego krakusa patrzącego na starania, wyrzeczenia i wypłacane kolejne miliony w drodze do upragnionego mistrzostwa.
Z równym uwielbieniem patrzę jeszcze na Pana profesora Filipiaka żałując, ze nie dał dokończyć swojej pracy Panu trenerowi Majewskiemu. Ich syzyfowa praca bardzo poprawia mi nastrój.