mitmichael napisał(a):

Wojciechowski to jest jednak sciemniacz nad sciemniaczami. Rano tak powiedział:
Właściciel Polonii Warszawa zapowiedział przy okazji, że nie będzie wykonywał żadnych gwałtownych ruchów. Trener i piłkarze mogą spać spokojnie, przynajmniej na razie. - Nie chcę przeprowadzać radykalnych zmian. Cokolwiek bym teraz postanowił, to będzie złe rozwiązanie. / a wieczorkiem zwalniaja Zielinskiego
|
To samo miałem zacytować
Teraz uzasadnia:
Cytat:
|
Odbyłem rozmowę z kilkoma piłkarzami i po tych dyskusjach uznałem, że zespół jest mało sterowalny i musiałem zwolnić Jacka Zielińskiego
|
Dziwie się, że którykolwiek z myślących trenerów chce jeszcze rozmawiać z Wojciechowskim

Z drugiej strony nazwiska Michniewicz, Ształow w tym kontekście pasują

Chłopcy ze stałej karuzeli trenerskiej zawsze gotowi do wykonania zadania...