Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1280
Stary 27.03.2012, 17:44
neq. napisał(a):Wyświetl post
co byście polecili n 1 auto ? zdałem prawko w tym tygodniu i mam zamiar w wakacje( po maturze ) iść do pracy i zarobić na jakiś wóz
jak na pierwsze to polecam to
http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._Typ_89_HN.jpg
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując