ziz99 napisał(a):

W chwili obecnej w walce o MP powinny się liczyć trzy kluby: Legia, Ruch, Korona. Śląsk i Polonia już się raczej nie zerwą do finiszu. Te kalkulacje mają poniekąd odzwierciedlenie w tabeli formy.

Jeżeli Legia się nie obudzi to z 2 kolejki i będzie mieć pozamiatane. Zakładając nawet wygraną Ruchu czy Korony nie za bardzo sobie wyobrażam jak będzie wyglądała ich walka o LM. Mogą faktycznie trafić na jakiegoś mistrza Słowenii czy Czarnogóry i jak tamci zaczną klepać piłką to nasz MP może nie wyjść zza połowy. No, ale zobaczymy.
|
Skądżeś wytrzasnął tą tabele ? Z kim niby Wisła przegrała 2 mecze u siebie, jak póki co u siebie graliśmy z Koroną i Amicą (remis i porażka), a Amicą ma zaległy mecz z Górnikiem,a żydostwo grało 4 mecze u siebie (2 remisy, 2 wtopy) ?
EDIT: ok, mea culpa, nie rozkminiłem tego. Dzięki kris za wyjaśnienie. Ale ja jednak mimo wszystko liczę jednak runde wiosenną od tych lutowych meczów (mimo, że słusznie i poprawnie byłoby liczyć owe mecze grane awansem)
