W chwili obecnej w walce o MP powinny się liczyć trzy kluby: Legia, Ruch, Korona. Śląsk i Polonia już się raczej nie zerwą do finiszu. Te kalkulacje mają poniekąd odzwierciedlenie w tabeli formy.
Jeżeli Legia się nie obudzi to z 2 kolejki i będzie mieć pozamiatane. Zakładając nawet wygraną Ruchu czy Korony nie za bardzo sobie wyobrażam jak będzie wyglądała ich walka o LM. Mogą faktycznie trafić na jakiegoś mistrza Słowenii czy Czarnogóry i jak tamci zaczną klepać piłką to nasz MP może nie wyjść zza połowy. No, ale zobaczymy.
EDIT: soccerway.com