Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19764
Stary 26.03.2012, 21:46
W chwili obecnej w walce o MP powinny się liczyć trzy kluby: Legia, Ruch, Korona. Śląsk i Polonia już się raczej nie zerwą do finiszu. Te kalkulacje mają poniekąd odzwierciedlenie w tabeli formy.



Jeżeli Legia się nie obudzi to z 2 kolejki i będzie mieć pozamiatane. Zakładając nawet wygraną Ruchu czy Korony nie za bardzo sobie wyobrażam jak będzie wyglądała ich walka o LM. Mogą faktycznie trafić na jakiegoś mistrza Słowenii czy Czarnogóry i jak tamci zaczną klepać piłką to nasz MP może nie wyjść zza połowy. No, ale zobaczymy.

EDIT: soccerway.com
Powód: pytanie
Ostatnio edytowane przez ziz99 : 26.03.2012 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując