Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 26.03.2012, 17:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
grałes kiedys w pilke na poziomie takim ze jest sędzia? Ciekaw bym był twojego zachowania.

Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie.

Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż.
I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest.
Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ?

Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie...
milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....

Nie no koles - ty jestes niereformowalny - koncze polemike z Toba bo to bicie glowa w mur .....co mnie obchodzi czy grales w pilke , w bilarda czy w inne pici polo / nie musialem byc zawodowamym pilkarzem zeby widziec jak koles wogole nie faulowany zwija sie po boisku z grymasem bolu jakby mial porob kleszczowy ......mogl sie wywrocic- probowac kombinowac karnego ale nie w taki beznadziejny sposob ...po co mi wujezdzasz z baszczem kolejny p[rzyklad wyjety z du..py bo takiej sytuacji nawet nie bylo ......Wisla nie wyciagnela Zienia jak mial 13 lat- ale przychodzac do Wisly byl on tylko dobrym polskim pomocnikiem z Amiki i rownie dobrze moglby skoczyc w Warcie poznac- zydach albo innym pierdiszewie- to dlatego ze gral w Wisle stal sie mistrzem Polski - wypromowal sie w polskiej lidze ...a ze skonczyl w takiej nedznej lidze pozniej ...coz, frajerstwo kosztuje ..wiec nie mow mi ze to nie Wisla uksztaltowala go na zawodnika tego formatu i za to nalezy sie szacunek do tego klubu - nawet pamietny koniec jesgo w Wisle byl z pompa - z gratulacjami - nagodami i owacjami ...wiec przestac pieprzyc farmazony ......tak stanowczo twierdze ze karnego nie bylo - a smiem twierdzic ze owe symulanctwo i wyraz przeogromnego bolu Zienczuka mogl w duzym stopniu zasugerowac sedziemu podjecie tej kuriozalnej decyzji o karnym .... nie rozmawiam juz z Toba bo to walka z wiatrakami ...sory
Odpowiedz cytując