KOALIK napisał(a):

Polak Piech jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Genkow i Biton, Polak Zieńczuk zagrał o niebo lepiej niż Kirm i Iliev. Gdyby policzyć zarobki kadry Ruchu i Naszej (plus kwoty transferów, prowizje), to można się załamać. Dwóch piłkarzy Wisły zarabia tyle co jedenastka Ruchu. Kto dziś zdemolował na boisku Nasz Klub? Grodzicki, Stawarczyk, Straka, Szyndrowski, Malinowski i przede wszystkim Jankowski, Piech, czy Zieńczuk. Piłkarze, którzy oprócz Zieńczuka nigdy nie zarabiali poważnych pieniędzy w swoim życiu, którzy mogą pomarzyć o zarobkach Ilieva, Genkowa, Nuneza, Garguły i tych, którzy dzisiaj nie zagrali - Jaliensa oraz Lameya.
Na boisku po raz kolejny nie było widać różnicy między przepłaconymi na potęgę zagranicznymi wynalazkami Valckxa, Basałaja, Kapki, Bednarza i innych, a Polskim szrotem z Ruchu, czy Korony (jak to mawia pewien ekspert z tego forum).
|
Jakie to cudowne wyniki zrobili z Ruchem Ci Polacy rzekomo lepsi od Genkowa, Bitona itd? Ile MP wygrali? Grali w LE? Jak często kompromitowali się w ostatnich sezonach w lidze traceniem punktów z zespołami typu Podbeskidzia, Widzewa, ŁKS-u? Czy przypadkiem nie jeszcze częściej niż Wisła?
Kolejny nawiedzony pokemon piszący totalne brednie...