Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 26.03.2012, 08:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sędziowie moderują wyniki. Ten dzisiejszy błazen z sędziowania zrobił szopkę. Zieńczuk kopie w nogę Wilka i pada. Gdyby było odwrotnie (w polu karnym Ruchu) to pewnie Wilk dostałby jeszcze żółtą kartkę. Tydzień temu nie uznano nam prawidłowo zdobytej bramki w Bełchatowie. Dzisiaj załatwiono nas powtórnie. Ciekawe co wykręcą za tydzień ? To już nie jest gra to jest cyrk. Scenariusz ustalono już wcześniej a teraz tylko takie Marciniaki czuwają aby się spełnił.
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Odpowiedz cytując