Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.03.2012, 02:16
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Pora dać szansę chłopakom z MESA. Jak już mówiłem mecz z Legią będzie dla nich nagrodą i wyróżnieniem. I tak już w lidze nic sensownego nie ugramy. Myślmy przyszłościowo. Najlepsi z MESA pewnie zostaną, w przeciwieństwie co do naszej najlepszej jedenastki.
Będę brutalny: lecz się, człowieku.

Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze.

Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim: za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników?

Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże.

Szkoda prądu...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując