kacpaw91 napisał(a):

|
Pora dać szansę chłopakom z MESA. Jak już mówiłem mecz z Legią będzie dla nich nagrodą i wyróżnieniem. I tak już w lidze nic sensownego nie ugramy. Myślmy przyszłościowo. Najlepsi z MESA pewnie zostaną, w przeciwieństwie co do naszej najlepszej jedenastki.
|
Będę brutalny: lecz się, człowieku.
Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze.
Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim:
za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników?
Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże.
Szkoda prądu...