|
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia
Offline
|
#211

25.03.2012, 20:49
|
KOALIK napisał(a): 
|
Jaka jest zasadnicza różnica między Wisła, a Ruchem? Oni tworzą DRUŻYNĘ - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Czemu Wisła nie tworzy? Skoro u Nas jest banda zbieraniny z różnych stron świata, znająca różne języki, więc trudno o integrację w drużynie, trudno o team spirit. To nie ma szans się udać przy szesnastu obcokrajowców.
|
AMEN! Święte słowa!
|
|