Wyświetl pojedynczy post
maqz
Junior Member
 
 
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2012, 20:49
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest zasadnicza różnica między Wisła, a Ruchem? Oni tworzą DRUŻYNĘ - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Czemu Wisła nie tworzy? Skoro u Nas jest banda zbieraniny z różnych stron świata, znająca różne języki, więc trudno o integrację w drużynie, trudno o team spirit. To nie ma szans się udać przy szesnastu obcokrajowców.
AMEN! Święte słowa!
Odpowiedz cytując