mr_kwolf napisał(a):

Ty tak na serio?
Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.
A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.
|
Ja chciałem pozdrowić tylko użytkownika mr_kwolfa, to że takie pary będą to było wiadome juz po pierwszych meczach ćwierćfinałowych.