Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2012, 20:38
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio?

Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.

A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.
Ja chciałem pozdrowić tylko użytkownika mr_kwolfa, to że takie pary będą to było wiadome juz po pierwszych meczach ćwierćfinałowych.
Odpowiedz cytując