iwan149 napisał(a):

|
Dzisiaj Ruch nas zgniótł, stłamsił i upokorzył. Byliśmy totalnie bezradni, porównałbym to jedynie do meczu w Nikozji z Apoelem, jednak tam przeciwnik był o 2 klasy lepszy.
|
No własnie, mnie to bardziej przypominało pierwszą połową meczu z Karabachem w Baku.