Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 25.03.2012, 18:56
Dzisiaj Ruch nas zgniótł, stłamsił i upokorzył. Byliśmy totalnie bezradni, porównałbym to jedynie do meczu w Nikozji z Apoelem, jednak tam przeciwnik był o 2 klasy lepszy. Człowiek czeka cały tydzień na mecz swojej ukochanej drużyny, a tuż po jego zakończeniu chce mu się płakać i jest załamany. Po prostu żal :(
Odpowiedz cytując