Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 25.03.2012, 18:35
Co wy z tym Pareiko, ochy i achy. Mam nadzieję że chłop odejdzie w czerwcu z Wisły bo jest stary i nieperspektywiczny.

Co mial nam zawalić w tym sezonie to zawalił, w najważniejszych momentach zresztą.

To, że straciliśmy tylko jedną bramke zawdzięczamy cyrkowcom z Chorzowa, wszystki strzały kierowali albo w Siergieja, albo po ziemi. A wolnego Zieńczuka obronił tylko dlatego, że Marek za nisko strzelił, no gdyby tego Pareiko nie obronił to załamka.

Pozdrawiam.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując