Gwiaździsty napisał(a):

|
Sędziowie moderują wyniki. Ten dzisiejszy błazen z sędziowania zrobił szopkę. Zieńczuk kopie w nogę Wilka i pada. Gdyby było odwrotnie (w polu karnym Ruchu) to pewnie Wilk dostałby jeszcze żółtą kartkę. Tydzień temu nie uznano nam prawidłowo zdobytej bramki w Bełchatowie. Dzisiaj załatwiono nas powtórnie. Ciekawe co wykręcą za tydzień ? To już nie jest gra to jest cyrk. Scenariusz ustalono już wcześniej a teraz tylko takie Marciniaki czuwają aby się spełnił.
|
Sędziowanie sędziowaniem i zgodzę się z Tobą ale nasi nie grali dzisiaj NIC! Totalne zero! Wygrali po 1:0 z Lechem i myśleli że mecz z Ruchem wygrają samym faktem że przyjechali do Chorzowa... Gdyby nie karny z kapelusza to przy genialnej dyspozycji Pareiki moglibyśmy cudem wywieść remis, a tak... no cóż...