pikey napisał(a):

Postawa Sobola to znakomity przykład dla niektórych, że liczą się czyny, nie słowa.
W ogóle w czasach lecących wyłącznie na kasę gwiazdorów, to jak światełko w tunelu
|
Dlatego chciałbym, aby nową drużynę budowano na piłkarzach, dla których Wisła to coś więcej. Jeżeli taki Pazdan jest naprawdę kibicem Wisły i nie ustępuje poziomem naszym stoperom to dlaczego nie złożyć mu oferty. Jeżeli będą grali u nas tacy zawodnicy, którzy rozumieją co to gra w Wiśle to raczej nie zobaczymy takiej gry w Derbach jak ostatnio.
Szkoda, że z naszej młodzieży poza Czekajem nikt się nie przebija do pierwszej drużyny. Nie wiem, czy jak wrócą Chrapek i Nalepa to czy będą chociaż mogli znaleźć się na ławce.