Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12675
Stary 25.03.2012, 13:17
pawkas1992 napisał(a):Wyświetl post
szkoda że młody Kosecki jest wychowankiem Legii bo gdyby nie był to widziałbym go u nas
Nie jest tak samo jak Wolski i Żyro. Ale reszta się zgadza, że nie ma szans na grę u nas.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=13135

W Lidze+ chwalili naszego byłego piłkarza Mariusza Magierę. Rok temu był do wyjęcia za darmo, a nie prezentował się gorzej od Paljicia.
Odpowiedz cytując