Nie jest tak samo jak Wolski i Żyro. Ale reszta się zgadza, że nie ma szans na grę u nas.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=13135
W Lidze+ chwalili naszego byłego piłkarza Mariusza Magierę. Rok temu był do wyjęcia za darmo, a nie prezentował się gorzej od Paljicia.