Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19663
Stary 24.03.2012, 20:25
mgła napisał(a):Wyświetl post
Bo nie wyobrażam sobie kibicować Legii, zawsze jej porażka, remis mnie cieszy.
To po pierwsze. A po drugie to jedyny obecnie polski zespól, który ma jakieś tam szanse przy dobrym losowaniu awansować do LM - a to byłby dla nas poważny problem przez kilka kolejnych sezonów. Dlatego jeśli MP nie może być Wisła to może Śląskowi się uda.
Odpowiedz cytując