mgła napisał(a):

|
Bo nie wyobrażam sobie kibicować Legii, zawsze jej porażka, remis mnie cieszy.
|
To po pierwsze. A po drugie to jedyny obecnie polski zespól, który ma jakieś tam szanse przy dobrym losowaniu awansować do LM - a to byłby dla nas poważny problem przez kilka kolejnych sezonów. Dlatego jeśli MP nie może być Wisła to może Śląskowi się uda.