Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19662
Stary 24.03.2012, 20:19
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem radosci tutaj na forum z remisu Legii. Przeciez na mistrza nie ma szans, na pudlo tez ciezko bedzie Wisle wskoczyc wiec w perspektywie finalu Pucharu Polski z warszawianami powinni wszyscy trzymac kciuki za Mistrza Polski dla Legii. No chyba ze nie chcecie pucharow w Krakowie.
Bo nie wyobrażam sobie kibicować Legii, zawsze jej porażka, remis mnie cieszy.
Odpowiedz cytując