gizmowisla napisał(a):

|
oczywiscie ze sie utrzymaja ....zdegraduja Lks ....moze podbeskidzie za lipny stadion albo nagle znow wybuchnie afera Zaglaebia .... ja stawiam ze na 75 % parchate dziadostwo utrzyma sie znowu w lidze
|
dlatego najlepiej żeby poleciały żydy i łks, bo wtedy nie będzie wątpliwości co do licencji. Chociaż już ktoś coś na shoutboxie pisał, żeby niby Widzew mógłby nie dostać licencji, ale bez jaj, w to już nie uwierzę. Także jutro BEZWZLGĘDNIE Lechia 3 pkt i Zagłębie 3 pkt,wtedy będzie już na prawdę dobrze.
EDIT: patrzę jeszcze w terminarz,i za tydzień żydostwo gra z amicą. Tak się zastanawiam, jaki wynik byłoby dobry, wychodzi mi że remis...najlepiej 0-0
