Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19609
Stary 23.03.2012, 22:37
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
oczywiscie ze sie utrzymaja ....zdegraduja Lks ....moze podbeskidzie za lipny stadion albo nagle znow wybuchnie afera Zaglaebia .... ja stawiam ze na 75 % parchate dziadostwo utrzyma sie znowu w lidze
dlatego najlepiej żeby poleciały żydy i łks, bo wtedy nie będzie wątpliwości co do licencji. Chociaż już ktoś coś na shoutboxie pisał, żeby niby Widzew mógłby nie dostać licencji, ale bez jaj, w to już nie uwierzę. Także jutro BEZWZLGĘDNIE Lechia 3 pkt i Zagłębie 3 pkt,wtedy będzie już na prawdę dobrze.

EDIT: patrzę jeszcze w terminarz,i za tydzień żydostwo gra z amicą. Tak się zastanawiam, jaki wynik byłoby dobry, wychodzi mi że remis...najlepiej 0-0
Odpowiedz cytując