Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19608
Stary 23.03.2012, 22:32
oczywiscie ze sie utrzymaja ....zdegraduja Lks ....moze podbeskidzie za lipny stadion albo nagle znow wybuchnie afera Zaglaebia .... ja stawiam ze na 75 % parchate dziadostwo utrzyma sie znowu w lidze
Odpowiedz cytując