Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2012, 13:48
Przed meczem z Lechem: Lech w gazie na Bułgarskiej ciężko się grało: WYNIK 0-1
Przed meczem ze Śląskiem: Przegramy tam minimum 2-oma bramkami,polegniemy napewno WYNIK 0-1
Przed meczem z Ruchem: Remis biore w ciemno,przegramy nie mamy szans na mistrza: WYNIK: ? ? ?

Tak było na forum kilka dni przed meczem i tak to sie kończyło.Myśle żę w niedziele będzie podobnie i Wisła wygra,ale znajdą się forumowicze którzy napiszą że fartem, tylko jedną bramką itp.

KTO KOCHA TEN WIERZY A 70 % TEGO FORUM NIE WIERZY WIĘC chyba Nie kocha.
Odpowiedz cytując