wolfy napisał(a):

Odnośnie Patryka: he, he, he
Ze specjalną dedykacją dla Bronexa.
Klub się ośmieszył? A to my byliśmy poważnym klubem od czasu przyjścia Cupiała? Zamożnym - tak. Ale dobrze zarządzanym i szanowanym? Bez jaj.
|
Prymitywne. Żałosne. W żadnym stopniu twórcze.
W 1906% z topu tego forum.