http://www.90minut.pl/news/183/news1...ch-w-TVP1.html
Może mi ktoś powiedzieć jakimi względami kierowano przy doborze meczów? Ok, Legia - lider, ładny sezon w pucharach, debiuty kilku młodych ciekawych piłkarzy. Ruch rewelacja sezonu i najpewniej półfinalista PP. Tutaj nie jestem zdziwiony.
Tylko dlaczego znalazł się w tym gronie Lech, a nie znalazła Wisła? Jesteśmy aktualnym mistrzem, mamy ładny sezon w pucharach, awansowaliśmy do półfinału PP i jesteśmy wyżej od Lecha, który nic powyższego nie osiągnął w tym sezonie. Lech przegrał kilka meczów z rzędu, gra fatalnie. W czym jest dla mediów od nas lepszy?! Czyżby utarło się już w mediach, że to są rzekomo "derby Polski", a Lech jest jakąś polską Barceloną?
