X-Ray napisał(a):

|
I jedno jest pewne, Patryk strzela bramkę w meczu z Cracovia i wszystkie płaczki znowu kochają Patryka.
|
Jeśli strzeli bramę Legii to tak, będą Go kochać i wielbić.
Ale brama z cracovią to nie sądze, dla takich płaczków to mecz z cracovią nic nie znaczy, bo przecież to mecz z drużyną która o nic z nami nie rywalizuje, bo gra w dolnych rejonach tabeli ...