Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17981
Stary 21.03.2012, 13:13
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
I jedno jest pewne, Patryk strzela bramkę w meczu z Cracovia i wszystkie płaczki znowu kochają Patryka.
Jeśli strzeli bramę Legii to tak, będą Go kochać i wielbić.
Ale brama z cracovią to nie sądze, dla takich płaczków to mecz z cracovią nic nie znaczy, bo przecież to mecz z drużyną która o nic z nami nie rywalizuje, bo gra w dolnych rejonach tabeli ...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.03.2012 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując