Bobek90 napisał(a):

|
Poprostu brak slow. Kompromitacja klubu... Nie, ja to ******. Nie mam zamiaru dluzej tego cyrku ogladac. Jak Cupial sprzeda ten klub to prosze mnie poinformowac, puki co leje na to, i przerzucam sie na Barcelone. Milego sado maso zycze...
|
No to zabierz swoje zabawki i wynocha jak Ci nie pasuje POKEMONIE