Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17971
Stary 21.03.2012, 12:19
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Poprostu brak slow. Kompromitacja klubu... Nie, ja to ******. Nie mam zamiaru dluzej tego cyrku ogladac. Jak Cupial sprzeda ten klub to prosze mnie poinformowac, puki co leje na to, i przerzucam sie na Barcelone. Milego sado maso zycze...
No to zabierz swoje zabawki i wynocha jak Ci nie pasuje POKEMONIE
,
Odpowiedz cytując