Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 20.03.2012, 21:29
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio?

Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.

A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.

Pozdrawiam wszystkich którzy mi wmawiali że Genkov gra tylko dlatego bo Bitona nie kupimy i Izraelczyk go zjada na śniadanie. Dodawali również, że to główny powód odpadnięcia z Liege.
Podbijam pozdrowienia i nieśmiało pozdrawiam znafców skreślających Bunozę.
Odpowiedz cytując