Baala napisał(a):

|
Te losowania to odkąd pamiętam zawsze pod Legię były ustawiane. Także miejsce mnie nie dziwi.
|
Ty tak na serio?
Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.
A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.
Pozdrawiam wszystkich którzy mi wmawiali że Genkov gra
tylko dlatego bo Bitona nie kupimy i Izraelczyk go zjada na śniadanie. Dodawali również, że to główny powód odpadnięcia z Liege.