Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 18.03.2012, 16:17
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Klapki i łuski mi już dawno spadły. Wiem jedno. Nauczyciele to czerwona korporacja. Świetnie opłacana , stabilna ,pewna swojej przyszłości i nie do ruszenia. Dzieci jest coraz mniej a oni buntują rodziców do protestów. Tu nie chodzi o uczniów i ich komfort. Tu chodzi o żłób dla armii nietykalnych ,którzy zatrzymali się mentalnie gdzieś w Związku Radzieckim w latach 60-tych. Co to za szkoła z której nie można nauczyciela zwolnić. Jakieś przepisy ochronne, obostrzenia. To ustawodawca powinien zlikwidować w cholerę. Samorząd powinien być panem i władcą jeśli chodzi o politykę płacową i zatrudnienie. Zresztą nauczyciele mają Bóg wie jakie wymagania tylko kształcą takich matołów ,że zęby bolą. Żeby ci ludzie młodzi chociaż otrzymywali solidne wykształcenie to jest to warte każdych pieniędzy. W Polsce konsument otrzymuje tandetny produkt za nieproporcjonalnie wysokie koszty. Gdzie są te czasy gdzie nauczyciele uczyli a nie realizowali podstawę programową.
Już się tym zajeli - obcinanie programu w szkołach, mniej miejsc dla dziciakow...
Banda matołów to to czego ci na górze najabrdziej chcą - wykształconych ciężej omamić.
Wspomniał bym, w Krakowie bardzo szybko Niemcy zaprosili profesorów UJ na wycieczkę, ale pewnie mi powiesz, że tym samym przegrałem dyskusje
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując