Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1405
Stary 17.03.2012, 14:39
jova napisał(a):Wyświetl post
Idąc dalej tym rozumowaniem, Ty nie masz prawa weryfikować kompetencji i inicjatyw ludzi takich jak Bednarz i Kapka. No bo, jakie masz doświadczenie w przeprowadzaniu transferów? Kierowaniu klubem? Grałeś w piłkę na ekstraklasowym poziomie?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_verecundiam
Chcesz teraz toczyć spór o szeroko rozumianą semantykę, czy sposób argumentacji? Po co?

To nie ja weryfikuję kompetencje Bednarza czy Kapki, ani nie jestem oddelegowany do tej roli przez bezmyślnego właściciela. Weryfikują je ich osiągnięcia, decyzje, kariery. To, co robili i zrobili. To, jak wyglądało ich "zarządzanie", jakie straty i kompromitacje przynosiło. Właściciel klubu zaraził Cię amnezją?

jova napisał(a):Wyświetl post
A propos braku logiki: Jeśli sukces pucharowy jest zasługą Holendrów, to dlaczego klęska ligowa nie jest?
A kto mówi, że wynik ligowy pozostaje poza odpowiedzialnością Valcksa?

Trzeba jednak mieć świadomość, że w sporcie to bardzo normalna sytuacja, że nie udaje się jednocześnie pogodzić wszystkich rozgrywek, a nie świadectwo błędnych założeń czy strategii. Tak już jest, to się często zdarza. Nawet największym klubom, o pieniądzach znacznie większych od Wisły i przy znacznie lepszych personalnie kadrach.

To jest sport. Tu się niestety też co pewien czas przegrywa i przechodzi kryzysy. Trzeba umieć je przetrwać, a nie natychmiast rozwalać wszystko.
Ostatnio edytowane przez Markus : 17.03.2012 o godz. 14:44.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując