Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 17.03.2012, 14:01
jova napisał(a):Wyświetl post
Idąc dalej tym rozumowaniem, Ty nie masz prawa weryfikować kompetencji i inicjatyw ludzi takich jak Bednarz i Kapka. No bo, jakie masz doświadczenie w przeprowadzaniu transferów? Kierowaniu klubem? Grałeś w piłkę na ekstraklasowym poziomie?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_verecundiam
Kpisz, czy o drogę pytasz ?
Nikomu nie jest tu do śmiechu bo na naszych oczach klub marnotrawi kolejne lata,podczas gdy zachód nam ucieka w szybkim tempie a ligowi przeciętniacy zaczynają się zbliżać.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując