Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19371
Stary 15.03.2012, 17:32
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Gdyby mieli taką teorię to nie robiliby przecież ostatniej reorganizacji LM, gdzie aktualnie drużynom z Polski, Estonii czy Albanii jest łatwiej awansować. Inna sprawa, że te zespoły z tego nie korzystają, ale to już insza inszość.
Po części się zgadzam.Mam rozumieć że z takim APOEL`em którakolwiek polska drużyna miała by szansę?
Ok, wcześniej szkoda było (nie mi) Sparty, a szczególnie Levadii, bo pózniej był Debreczyn, ale wcześniej?Real,2xBarcelona,bardzo silny PAO,czy jeden z najlepszych Anderlechtów tamtych czasów.
Wy też łatwo nie mieliście, bo zamiast takiej Barcy był Szachtar i co, był do przejścia?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując