ToTylkoJa napisał(a):

|
Gdyby mieli taką teorię to nie robiliby przecież ostatniej reorganizacji LM, gdzie aktualnie drużynom z Polski, Estonii czy Albanii jest łatwiej awansować. Inna sprawa, że te zespoły z tego nie korzystają, ale to już insza inszość.
|
Po części się zgadzam.Mam rozumieć że z takim APOEL`em którakolwiek polska drużyna miała by szansę?
Ok, wcześniej szkoda było (nie mi) Sparty, a szczególnie Levadii, bo pózniej był Debreczyn, ale wcześniej?Real,2xBarcelona,bardzo silny PAO,czy jeden z najlepszych Anderlechtów tamtych czasów.
Wy też łatwo nie mieliście, bo zamiast takiej Barcy był Szachtar i co, był do przejścia?