eye63 napisał(a):

|
Nie chcę być złym prorokiem, ale dostałem info, że na konferencji prasowej będą Probierz i... Bednarz. Może to tylko z powodu przedstawienia "nowego wiceprezesa", ale zwykle często na konfy zapraszano też Stana. Dla mnie niestety to wygląda na początek odstawiania Stana na inny tor.
|
Stan odchodzi, to zdarzenie raczej pewne - więc nic dziwnego. Może wkleję komentarz z weszło, który widziałem wczoraj:
" PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WESZŁO. Z moich źródeł zbliżonych do Wisły sprawa wyglądała tak: W przerwie zimowej oznajmiono Stanowi, że ni chu.ja nie ma kasy ani na transfery ani na kontrakty dla wolnych zawodników. Się chłop zdenerował. Powiedział Cupiałowi, że dziękuje, ale on nie będzie tego firmował swoim nazwiskiem i nie przedłuży wygasającej w czerwcu umowy. Zachował się fair wobec pracodawcy dając mu dużo czasu na szukanie następcy, po częsci napewno uprzedzając jego ruch. Cupiał to docenil i dlatego go jeszcze nie wyj.ebał. A tak poza tym Boukahari na plus bo ta jedna bramka zawazyła o tym, że nie zwolniono pięknego Roberta i kto wie jak by się potoczyły losy mistrzostwa wtedy. A jaliens mimo wszystko ok, skąd miał chłop wiedziec , ze to taki leń. Bo gdyby mu się nawet teraz nagle zachciało to tych wszystkich rudnievóv, balnców i canich nakrył by czapką."