grosz napisał(a):

Nie ma co sie łamać. Zmiany kadrowe i zamiana Stana na Bednarza, człowieka który w okienku transferowym jeździ ponurkować, są nie rozsądne.
Ale trzeba pamiętać że tak naprawde to zmiany max. do grudnia.
Wtedy znowu zmieni się koncepcja, z nasileniem na trenera z zagranicy z inną myślą taktyczną, przy okazji znowu wyleci ktoś z zarządu i wieloletnia tradycja będzie kontynuowana, oczywiście będzie mowa o budowie bazy treningowej, szkółce, wprowadzaniu zdolnej młodzieży do pierwszego składu i walce o LM.
|
Nie chcę być złym prorokiem, ale dostałem info, że na konferencji prasowej będą Probierz i... Bednarz. Może to tylko z powodu przedstawienia "nowego wiceprezesa", ale zwykle często na konfy zapraszano też Stana. Dla mnie niestety to wygląda na początek odstawiania Stana na inny tor.