pozowski napisał(a):

|
To od lipca rozpoczynamy nowy sezon znanego nam serialu: Budowa wielkiej Wisły (które to już podejście, liczy ktoś?). Przyjdzie nowy prezes, dyrektor sportowy, może i trener posłuchamy o budowie boisk, szkoleniu młodzieży i oczywiście walki o LM. Tylko kto jeszcze się na to nabierze?
|
______________________
Anioł: Co to jest?! Stop! Dosyć! Dosyć! Ja wiedziałem, że tak będzie. Ja wiedziałem. Jeden mądry człowiek mnie ostrzegał! Wy jesteście pol... politycznie nieodpowiedzialni! To mogą być straszne konsekwencje. Straszne! To jest awanturnictwo! I tego... narażanie na szwank. Dlatego z chórem koniec!
Balcerkowa: No to do domu, już dzieci, do domu.
Anioł: Zaraz, kto powiedział koniec?!
Balcerkowa: Pan!
Anioł: Kto państwa zwolnił?! Siadać mnie! Próba będzie do dwudziestej pierwszej. Proszę państwa! Otóż, chóru nie będzie, będzie balet.
Balcerek
zaczynając grać na harmonii - No i w dechę, białe tango, panie proszą panów.
Anioł: Dobra, dobra! Dosyć! Dosyć mówię! (Balcerek przerywa granie.) Będziemy tańczyć tańce ludowe. Za miesiąc mamy festiwal amatorskich zespołów tanecznych i jak się tak wszyscy przyłożymy to mamy szansę na chochoła przechodniego.
_____________________
copyright: Alternatywy 4
http://www.youtube.com/watch?v=0Nar0aCtC-Y (od 6 minuty)
ps. Wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych przypadkowe
