Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 13.03.2012, 23:46
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Za taką wiadomość można iść na imprezę! Najgorszy prezes Wisły obok swojego braciszka Janusza. Basałajowie - nigdy więcej na Reymonta!!! Won!
jest taka piosenka "tańcz głupia tańcz", nie zapomnij o niej na tej imprezie