Temat
:
Bogdan Basałaj nie jest już prezesem Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
97
13.03.2012, 23:46
KOALIK
napisał(a):
Za taką wiadomość można iść na imprezę! Najgorszy prezes Wisły obok swojego braciszka Janusza. Basałajowie - nigdy więcej na Reymonta!!! Won!
jest taka piosenka "tańcz głupia tańcz", nie zapomnij o niej na tej imprezie
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77