Dzisiaj czytałem jakieś wypociny w Dzienniku Polskim jak to po nieudanym holenderskim eksperymencie, wraca i Bednarz zeby odbudowywać polską Wisłę zgodznie z życzeniem niby kibiców i tak sobie pomyślałem, że Bednarz to tu chyba z workiem pieniędzy musi przychodzić skoro od lat nas nie stać na wyróżniających się Polaków - zresztą nie tylko nas.