Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 13.03.2012, 22:44
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie,zachce Ci się.Dostaniesz zgraję kopiących się po czoła POLAKÓW, którzy będa się identyfikować z klubem! Tego podobno ządają kibice.Niestety z nimi Wisła będzie grała o utrzymanie, no ale będa Polacy
Dzisiaj czytałem jakieś wypociny w Dzienniku Polskim jak to po nieudanym holenderskim eksperymencie, wraca i Bednarz zeby odbudowywać polską Wisłę zgodznie z życzeniem niby kibiców i tak sobie pomyślałem, że Bednarz to tu chyba z workiem pieniędzy musi przychodzić skoro od lat nas nie stać na wyróżniających się Polaków - zresztą nie tylko nas.
Puchar jest na5z!