|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#1199

13.03.2012, 21:50
|
Babba napisał(a): 
|
Może Bednarz zastąpi Basałaja, a nie Stacha..Poczekamy,zobaczymy. Mimo wszystko sprowadzenie z powrotem Jacka Be, w jakiejkolwiek formie jest skrajną głupotą. Płacą mu teraz nie wiadomo za co.
|
Jakis prorok czy co 
|
|