Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11134
Stary 12.03.2012, 15:23
Rinah napisał(a):Wyświetl post
Masakra. Ręce opadają. Gdzie się tacy ludzie rodzą?

Jak to Wasze stadiony? Budowaliście je? Utrzymujecie? Macie jego akt własności?

Stadion nie jest ani "Wasz", ani tylko dla "Was". Nie macie prawa narzucać innym własnych zasad. Nie macie prawa szkodzić klubowi i stawiać się ponad wszystkimi. Macie obowiązek płacić za własne zachowania, a nie oczekiwać, by robił to ktoś inny. Wisła to nie "Wy". To znacznie więcej.
Stadion jest pewnie UEFA... oni mają prawo w naszym kraju do nakładania kar według ich "widzimisię". No jasne, myślenie frajerów, których można robić w bambuko Genialnie

Za niedługo zorganizowany doping będzie "niemodny" i zakazany, wtedy też będziecie pisać, że nie mamy prawa śpiewać na meczach, bo szkodzimy klubowi Stadiony są NASZE POLSKIE!!

Kiedyś race były fajne, dziś są bee
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.03.2012 o godz. 15:27.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując