Rinah napisał(a):

Masakra. Ręce opadają. Gdzie się tacy ludzie rodzą?
Jak to Wasze stadiony? Budowaliście je? Utrzymujecie? Macie jego akt własności?
Stadion nie jest ani "Wasz", ani tylko dla "Was". Nie macie prawa narzucać innym własnych zasad. Nie macie prawa szkodzić klubowi i stawiać się ponad wszystkimi. Macie obowiązek płacić za własne zachowania, a nie oczekiwać, by robił to ktoś inny. Wisła to nie "Wy". To znacznie więcej.
|
Stadion jest pewnie UEFA... oni mają prawo w naszym kraju do nakładania kar według ich "widzimisię". No jasne, myślenie frajerów, których można robić w bambuko

Genialnie
Za niedługo zorganizowany doping będzie "niemodny" i zakazany, wtedy też będziecie pisać, że nie mamy prawa śpiewać na meczach, bo szkodzimy klubowi

Stadiony są
NASZE POLSKIE!!
Kiedyś race były fajne, dziś są bee
