Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19324
Stary 12.03.2012, 12:21
Potwierdzam,forum jest bardzo fajne i chętnie tutaj zaglądam.Piszę na wielu forach klubowych w Polsce, ale jedynie kilka(moim zdaniem)zasługuje na duży plus,w tym właśnie ten Wisły Kraków.

Mistrzostwo dla Legii możliwe po 6 latach?

Tak,to możliwe, choć jeszcze odległe.

Mam nadzieję,że może Legii uda się wreszcie awansować do Ligi Mistrzów.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując