|
Co do Meliksona, to tak jak napisał kolega wyżej 5mln to min. Biorąc pod uwagę to co robi w Wiśle - 50% wszystkich bramek Wisły są jego zasługą, w meczu można powiedzieć, że jest pewniakiem, pracuje bardzo dobrze tylko brakuje takiego drugiego Meliksona, który by mu pomógł. Gdyby Wisła oddała Meliksona za 3,5mln, to strata byłaby widoczna gołym okiem.
Kluby chcące grać w LE i coś osiągać muszą wzmacniać składy. W przypadku Legii jest to widoczne, bo ofensywnie stoją nieźle, jeżeli chodzi o obronę to na poziomie naszej ligii też wygląda to nieźle. Wisła musi brać przykład z Legii i robić jakieś wzmocnienia bo jak tak dalej pójdzie to nie pociągnął długo..
|