milosz napisał(a):

|
Nie mamy kreatywnych skrzydłowych, nie mamy kreatywnego defensywnego pomocnika. Nunez czy Wilk w ofensywie bezradni,
|
Chłopie, zdecyduj się... Skoro twierdzisz że nie mamy defensywnych pomocników to po co porównujesz ich do ofensywy? Defensywny pomocnik ma grać dobrze przede wszystkim w obronie a nie wyrzucasz teraz że sa bezradni w ataku. Gadasz po to żeby gadać czy może użyjesz jakiegoś logicznego argumentu