|
Nie mamy kreatywnych skrzydłowych, nie mamy kreatywnego defensywnego pomocnika, jak Melikson gra słabiej to ...szkoda gadać. Wygląda na to że transfery są nam bardziej potrzebne z przodu niż z tyłu, nawet na LO może być wspomniany Lamey, Nunez, a i Diaz ostatnio nie gra źle. W ofensywie zaś jest Iliew co wygrywa pojedynki jeden na jeden i ...oczekiwanie że może Maor coś dobrego zrobi dla naszej drużyny, to mało, zdecydowanie za mało. Nunez czy Wilk w ofensywie bezradni, boczni obrońcy, też , skrzydłowi to tylko Iliew, a w ataku czeka na podanie Biton i doczekać się nie może. Brak nam kreatywnych piłkarzy w ofensywie. A o dobrych tych z kartą w ręku będzie ciężko. Więc w lecie gotówka na jakościowe transfery być musi, a dobrze by było aby robił je Stan z głową, a nie Kapka z Bednarzem , bo o ich głowach wiemy aż na zbyt wiele.
|