qchar90 napisał(a):

|
Gargula spakuj walizki i wracaj do Belchatowa, tam takie teksty mozesz opowiadac, ale nie w Wisle
|
A co on znowu kuwa powiedział bo nie doczytałem?
Pewnie ze jak nie jest robotem to pewnie teraz nie jest pilkarzem...
Bełchatów czeka, Podbeskidzie myślę też, ale on zaraz będzie kontuzjowany i będziemy go mieć na zachowku jak Dawidowskiego...