Hanys napisał(a):

"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"
kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...
|
Moze zadzialal filtr "antydebilowy"?
Mecz mogl sie zakonczyc albo 0:0 albo pogromem jednej druzyny, z remisu chyba najbardziej sie cieszy gora tabeli.