Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 09.03.2012, 23:55
Hanys napisał(a):Wyświetl post
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...
Moze zadzialal filtr "antydebilowy"?

Mecz mogl sie zakonczyc albo 0:0 albo pogromem jednej druzyny, z remisu chyba najbardziej sie cieszy gora tabeli.
Odpowiedz cytując